Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 17.03.2011, 19:07
jesli chodzi o sam trening silowy to typowa obwodowka wiec bledu byc nie moze, areoby rowniez, problem chyba jest w diecie, wiek 21 lat, 90kg, 180cm, obecnie jestem na redukcji stad ten basen i areoby, szamie spalacza olimpowskiego, po treningu bcaa i wegle[johurty czy cos prostego] witaminy treca, spie min 8h, srednio 10, na treningu mam 0.75 izotonika i 0.75 wody, na basenie nie uzupelniam bo jestem caly czas w wodzie swoja czy zbyt duzy posilek przed basenem moze mnie oslabic?
Odpowiedz cytując