Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9919
Stary 17.03.2011, 18:59
Proud napisał(a):Wyświetl post
Tak z czystej ciekawości...ile mniej więcej zarabia taki Łukasz Burliga w Wiśle? Albo Mateusz Kowalski?
Jak ich zarobki mają się do pierwszego składu?
Powiem Ci tak - nie wiem jak zarobki Burligi, ale Kowalskiego znacznie odstają od średnich stanów pierwszego składu.
Odpowiedz cytując