Proud napisał(a):

Tak z czystej ciekawości...ile mniej więcej zarabia taki Łukasz Burliga w Wiśle? Albo Mateusz Kowalski?
Jak ich zarobki mają się do pierwszego składu?
|
Powiem Ci tak - nie wiem jak zarobki Burligi, ale Kowalskiego znacznie odstają od średnich stanów pierwszego składu.