Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 17.03.2011, 18:51
W czasie treningów wystarczy woda mineralna. A od razu po treningu/aerobach uzupełnij węglowodany proste. Nie trzeba od razu Carbo. Ja polecam wszamać dwa bananki Ewentualnie wypić 250 ml wody z miodem.
Odpowiedz cytując