Zwitter napisał(a):

|
Wie ktoś dlaczego na pasku adresu w Google Chrome nie ma żadnego adresu? Po prostu jak wchodzę na jakąkolwiek stronę to to pole jest zawsze puste. Nie mogę przez to skopiować żadnego linka z żadnej strony.
|
Taką wiadomość dostałem od kolegi, też miałem taki problem jak Ty.
"http://virae.org/speeddial2/ a tego speeddial to usun bo jesli jeszcze nie zauwazyles to po aktualizacji chroma do 10.6 nie wyswietla ona w pasku adresow tylko biale pole... a szkoda ryzykowac np przy stronach z bankku jak nei widzisz tego zielonego paseczka ze strona bezpieczna a nie jakis fake"
Pozdro!