Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
1857
17.03.2011, 18:06
Niektórym radzę przypomnieć sobie jakie to było jęczenie na forum po ostatnich meczach ligowych, że Maskaant czeka ze zmianami do końca i nie daje się ogrywać innym piłkarzom....
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas