|
moj komentarz jest taki:
markę, renomę, prestiż drużymy buduje się własnie w takich meczach...juz było dobrze, juz myslelismy, że jest ok a teraz znowu trzeba zaczynąc od nowa.
Kiedyś drużyny które grały z Wisłą przegrywały mecz w szatni bo się bały a teraz taka Polonia Bytom zobaczy, ej Podbeskidzie wygrało to my też możemy.....
może nie ma co wracać do tamtej Wisły Frankowskiego,Żurawskiego itp może teraz takie czasy nas czekają że chwilę bedzie dobrze a potem znowu wtopa.....a może trzeba po prostu jeszcze czasu dla tej druzyny by grała w meczu na 100%
przypomne tylko że nie potrafilismy wygrać drużyną z I ligi ( raz porazka a raz remis...)
|