Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1850
Stary 17.03.2011, 17:38
Tak na sucho.


Nasi pilkarze to w dalszym stopniu minimalisci.Tyle czasu minelo a mecze ktore zapamietamy do konca zycia np Tbilisi,Levadia -sztandarowe przyklady jak zjebac i przegrac rywalizacje w 1 -szym meczu .

Ten sam minimalizm jak wtedy wczesniej dalej jest w ich glowach ,bo mysmy ta rywalizacje z Podbeskdziem przerżneli u nas na R22.
Wystarczyl tylko jeden element -powaznie ich potraktowac a awans napewno bysmy wywalczyli.
Ale jak widac mysl" jakos to bedzie" ciagle żywa ,choc ilesmy juz razy po takim czyms sie skompromitowali.

No coz w Polsce tez musimy miec swoją Levadie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI