|
Tak na sucho.
Nasi pilkarze to w dalszym stopniu minimalisci.Tyle czasu minelo a mecze ktore zapamietamy do konca zycia np Tbilisi,Levadia -sztandarowe przyklady jak zjebac i przegrac rywalizacje w 1 -szym meczu .
Ten sam minimalizm jak wtedy wczesniej dalej jest w ich glowach ,bo mysmy ta rywalizacje z Podbeskdziem przerżneli u nas na R22.
Wystarczyl tylko jeden element -powaznie ich potraktowac a awans napewno bysmy wywalczyli.
Ale jak widac mysl" jakos to bedzie" ciagle żywa ,choc ilesmy juz razy po takim czyms sie skompromitowali.
No coz w Polsce tez musimy miec swoją Levadie.
|