|
Polonia Bytom-Wisła Kraków 3-1 (0-1)
Skład : Pareiko-Branco,Chavez,Jaliens,Palijc-Melikson,Sobolewski,Sivakov-Rios,Genkov,Kirm
Zmiany: Garguła,Cikos,Łobodziński
Bramki : Melikson
Powód: kontuzja Bunozy ;/
Ostatnio edytowane przez gypsy : 19.03.2011 o godz. 18:02.
|