Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1845
Stary 17.03.2011, 16:19
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Mogę zgodzić się co do pierwszej, bo jak piłka przeszła przez zawodników, to już powinien rzucić się na nią. A stał jak słup na linii.
Do drugiej za bardzo nie miał jak. Duży tłok.
Za tą sytuację nie można winić Pareiki. Uznanie pierwszego gola przez sędziego to skandal, był tam podwójny spalony.

Zresztą zobaczcie sami: http://www.multiupload.com/P4WZ5YXQP1

Przy dośrodkowaniu gracz z nr. 24 strąca piłkę do będącego na spalonym nr. 16 od którego odbija się piłka i leci do Pareiki, który jest atakowany przez będącego na spalonym nr. 21.
Wisła Kraków