|
Polonia Bytom - WISŁA
WYNIK (do przerwy): 1-4 (1-1)
SKŁAD: Pareiko - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljic - Sobolewski, Siwakow, Melikson - Kirm, Małecki, Genkov
ZMIANY: Rios, Łobodziński, Jirsak
BRAMKI: Małecki, Genkov, Kirm, Melikson
Powód: ufff, prawie zapomniałem :)
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 19.03.2011 o godz. 23:22.
|