Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3472
Stary 17.03.2011, 15:46
Baala napisał(a):Wyświetl post
-Stałe fragmenty gry w ofensywie. To nie może tak być że to właściwie oddanie piłki. Strasznie to kuleje. Za Skorży tym aspektem wygrywaliśmy mecze. I niech nikt nie mówi że to było dzięki Marcelo bo Skorża akurat potrafi ten element wytrenować na bardzo dobrze, Legia w tej chwili za niego też dużo goli zdobywa ze stałych fragmentów gry. Za Maskaanta nawet nie ma zagrożenia bramki.
Proszę Cię. Wisła za Skorży zawsze ładowała piłę na Marcelo na długi słupek. Taki był wytrenowany stały fragment gry. Zero zmian, zero pomysłu.
Odpowiedz cytując