Baala napisał(a):

|
-Stałe fragmenty gry w ofensywie. To nie może tak być że to właściwie oddanie piłki. Strasznie to kuleje. Za Skorży tym aspektem wygrywaliśmy mecze. I niech nikt nie mówi że to było dzięki Marcelo bo Skorża akurat potrafi ten element wytrenować na bardzo dobrze, Legia w tej chwili za niego też dużo goli zdobywa ze stałych fragmentów gry. Za Maskaanta nawet nie ma zagrożenia bramki.
|
Proszę Cię. Wisła za Skorży zawsze ładowała piłę na Marcelo na długi słupek. Taki był wytrenowany stały fragment gry. Zero zmian, zero pomysłu.