Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3471
Stary 17.03.2011, 15:22
Oprócz wypalenia minimalizmu jak to ładnie ujął kot, to jeszcze bezwględnie Maaskant musi coś zrobić z dwoma aspektami:

- Poprawa wejścia w mecz. W każdym meczu za Maaskanta Wisła przez pierwsze 10-15 minut daje sie mocno stłamsić i dopiero zaczyna grać po tym okresie. Tak było w każdym meczu w tej rundzie jak i prawie każdym meczu w poprzedniej.
-Stałe fragmenty gry w ofensywie. To nie może tak być że to właściwie oddanie piłki. Strasznie to kuleje. Za Skorży tym aspektem wygrywaliśmy mecze. I niech nikt nie mówi że to było dzięki Marcelo bo Skorża akurat potrafi ten element wytrenować na bardzo dobrze, Legia w tej chwili za niego też dużo goli zdobywa ze stałych fragmentów gry. Za Maskaanta nawet nie ma zagrożenia bramki.
Odpowiedz cytując