Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9916
Stary 17.03.2011, 15:10
Najbardziej Wiśle teraz tego potrzeba- cyrk i miętolenie tematu ,,Melikson w Reprezentacji" bez końca. A już się cieszyłem, że sprawa załatwiona definitywnie.

westersyl - właśnie się tego obawiam, że ten zamęt zawodnikowi i Wiśle się nie przysłuży. W ogóle jak to wygląda- jeden zawodnik naszego zespołu ( Małecki)gra świetnie i chce do Reprezentacji, a Smuda go uparcie nie powołuje, natomiast Meliksona chcą koniecznie ubrać w koszulkę z orzełkiem i wymagają bezustannie deklarowania się, czy woli Polskę, czy Izrael?

To jest normalne?
Odpowiedz cytując