|
Najbardziej Wiśle teraz tego potrzeba- cyrk i miętolenie tematu ,,Melikson w Reprezentacji" bez końca. A już się cieszyłem, że sprawa załatwiona definitywnie.
westersyl - właśnie się tego obawiam, że ten zamęt zawodnikowi i Wiśle się nie przysłuży. W ogóle jak to wygląda- jeden zawodnik naszego zespołu ( Małecki)gra świetnie i chce do Reprezentacji, a Smuda go uparcie nie powołuje, natomiast Meliksona chcą koniecznie ubrać w koszulkę z orzełkiem i wymagają bezustannie deklarowania się, czy woli Polskę, czy Izrael?
To jest normalne?
|