silver03 napisał(a):

|
Daj spokój, taki opier.ol czasem jest potrzebny.
|
Opier.alać, to będzie mógł gdy sam w głupi sposób przestanie tracić piłkę. Bo jak na razie od rugowania zawodników powinien być kapitan. A jakoś nie zauważyłem u niego opaski wczoraj na ramieniu.