|
Już od rana to śmierdziało bo po ogłoszeniu tego newsa jakiś koleś na FB zarzekał się że Meliksona w kadrze nie ma. Pewnie to wygląda tak, że w federacji Izraela spanikowali, że Maor dostanie powołanie od Smudy i wbrew trenerowi Izraela wysłali powołanie.
Jednym słowem: komedia.
Mam nadzieję że nie odbije się to negatywnie na jego formie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.03.2011 o godz. 14:58.
|