Czyli ktoś w federacji Izraela zrobił sobie jaja. W sumie skoro tam jest taka panika, że możemy im go "ukraść" to nie zdziwię się, że to jakiś pracownik federacji dla jaj wysłał takie pismo. Czy zupełnie niemozliwe to jest? Wszedzie pracują kibice a fax zazwyczaj obsługuje praktykant

nie no teoria naciągana ale może cos w tym jest
