Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9912
Stary 17.03.2011, 14:44
Czyli ktoś w federacji Izraela zrobił sobie jaja. W sumie skoro tam jest taka panika, że możemy im go "ukraść" to nie zdziwię się, że to jakiś pracownik federacji dla jaj wysłał takie pismo. Czy zupełnie niemozliwe to jest? Wszedzie pracują kibice a fax zazwyczaj obsługuje praktykant nie no teoria naciągana ale może cos w tym jest
Odpowiedz cytując