PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Dlaczego porównujesz porażki w Pucharze Śmietnika do porażek do eliminacji LM czy LE?
|
nie chodzi o porównanie Maskanta do Skorzy czy Kasperczaka tylko o wnioski
takie same jak po tamtych klęskach
puchar śmietnika... taaaaaa
i Maaskant ten puchar śmietnika chciał zdobyć żeby go wyrzucić na ten śmietnik
szanowny panie nie lekceważ PP tylko dlatego że nasze gwiazdy dały du... z I ligowcem
bo ośmieszasz sam siebie...