Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Ave 1906
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
1815
17.03.2011, 13:50
Przestańcie pisać co jest do poprawy Robert zapewne wie co ma robić ja się cieszę że nie gramy dalej MY MAMY GRAC O MISTRZOSTWO JAK JUŻ BD MISTRZ TO WSZYSCY BD PISAĆ JAK ONI GRALI JAK BARCELONA
Dobry mesz Riosa
Ave 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ave 1906
Znajdź inne posty napisane przez Ave 1906