Wyświetl pojedynczy post
Ave 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1815
Stary 17.03.2011, 13:50
Przestańcie pisać co jest do poprawy Robert zapewne wie co ma robić ja się cieszę że nie gramy dalej MY MAMY GRAC O MISTRZOSTWO JAK JUŻ BD MISTRZ TO WSZYSCY BD PISAĆ JAK ONI GRALI JAK BARCELONA
Dobry mesz Riosa