Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17741
Stary 17.03.2011, 13:38
joshi napisał(a):Wyświetl post
licoo stadion jest miejski, i to miasto decyduje kto gdzie gra. Sponsor będzie miał prawo "tylko" do nazwy np. Alianz Arena.
Logo i nazwa firmy będzie widniała na oficjalnych materiałach dotyczących stadionu na reklamach wokól boiska, ale nie spowoduje to, że nikt inny nie będzie mógł się reklamować na naszym obieckie. Po prostu główny sponor będzie miał najatrakcyjniejsze miejsca i pewnie pierwszeństwo we wszystkim.
Raczej sponsor bedzie mial pewną pule biletów, pewnie jeden z większych skyboxów, i logo na materiałach, może jakiś udział w reklamie na stadionie.Ale generalnie reklamami powinien zajmowac się operator bo to on będzie musiał zarobić na stadionie i to on bedzie wynajmował pozostałe skyboxy,sprzedawal reklamy wokół boiska i na telebimach,organizował imprezy
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując