loozak84 napisał(a):

A przeczytałeś co napisałem? W pierwszych kilkunastu minutach. Czy gdzieś twierdzę, że tłamsiło cały mecz?
Biorąc pod uwagę rewanż jak i dwumecz w całości Podbeskidzie jako drużyna było lepsze - choć oczywistym jest że lepsze wyszkolenie posiada każdy piłkarz Wisły z osobna. A to najlepiej o Maaskancie nie świadczy.
|
Podbeskidzie jako drużyna było zdecydowanie słabsze. Wynik zaciemnia Ci obraz. Podbeskidzie było lepsze tylko jesli chodzi o zaangażowanie w grę obronną: od 15 do 65 minuty ze strachem w oczach wybijali piłkę i ustawiali autobus przed szesnastką. Nasi grę obronną potraktowali z przymróżeniem oka.
Podbeskidzie miało też więcej szczęscia i w składzie Borskiego