Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1799
Stary 17.03.2011, 12:23
emjot napisał(a):Wyświetl post

wypisz wymaluj wnioski jak po Levadii, Karabachu.... itp. itd...
Z tym, że on jednak ma rację. Levadia i Karabach to wpadki trenerów, którzy mieli już jakiś staż w Wiśle, a Maaskant, bądź co bądź, dopiero zaczyna przygodę z klubem...

Wynik mnie rozczarował. Żurawski i Garguła są bez formy i na tą chwilę nie powinno być dla nich miejsca w 18 meczowej. Porażka boli, ale "czasem i przegrać przychodzi".