Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5824
Stary 17.03.2011, 12:15
No i po meczu w PP przyszła dobra wiadomość. Maor ma szansę stać się na prawdę dobrym zawodnikiem więc niech gra w SWOJEJ reprezentacji. Przynajmniej będzie miał motywację do treningów i pracy bo gdyby u nas zagrał raz to co najmniej do EURO 2012 miałby pewne miejsce w składzie, co mogłoby i jemu i Wiśle nie wyjść na dobre.

Więc całkowicie szczerze życzę Maorowi powodzenia w walce o wyjściowy skład Izraela!
Odpowiedz cytując