Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3468
Stary 17.03.2011, 12:12
Ja bym rąk nie załamywał. Uważam, że naszym dobrze zrobił taki zimny prysznic, a i fajnie, że Genkow wreszcie się wstrzelił.

W ogóle dwumecz z PBB pokazuje jakich Wisła dokonała wzmocnień. Teraz gołym okiem widać, czemu Maskaant czeka ze zmianami tak długo. Po prostu Garguła i Żurawski nie dość, że są po prostu słabi to w dodatku im się nie chce. Jaliens jak się nie ogarnie też długo miejsce w podstawowym składzie nie zagrzeje.

Tak szczerze to jestem przyzwyczajony, że odpadamy z PP przedwcześnie, także przynajmniej teraz nasi będą mogli skupić się na meczach ligowych i wywalczeniu mistrzostwa.
Odpowiedz cytując