|
Ja bym rąk nie załamywał. Uważam, że naszym dobrze zrobił taki zimny prysznic, a i fajnie, że Genkow wreszcie się wstrzelił.
W ogóle dwumecz z PBB pokazuje jakich Wisła dokonała wzmocnień. Teraz gołym okiem widać, czemu Maskaant czeka ze zmianami tak długo. Po prostu Garguła i Żurawski nie dość, że są po prostu słabi to w dodatku im się nie chce. Jaliens jak się nie ogarnie też długo miejsce w podstawowym składzie nie zagrzeje.
Tak szczerze to jestem przyzwyczajony, że odpadamy z PP przedwcześnie, także przynajmniej teraz nasi będą mogli skupić się na meczach ligowych i wywalczeniu mistrzostwa.
|