|
Melikson to człowiek który mieszka u nas 2 miesiące a juz chcieli go do Kadry wepchnąć !!!!. Umiejętności ma ale jego ojczyzna to Izrael i niech jej barwy reprezentuje.
Jeśli idzie o Riosa statystyki są nieubłagane nie ma bramek nie ma asyst w jego wykonaniu ... jest za drogi i nie pasuje do stylu tej drużyny !!! Wątpię by został u nas dłużej niż do czerwca!
|