Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn
Offline
#
1790
17.03.2011, 11:36
sergio
napisał(a):
Szkoda tego że finał jest w Gdynii i finał Wisła-Lechia byłby wspaniałym widowiskiem szczególnie na trybunach...
Jak dowiedziales sie, ze final PP jest w sledziowni?
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Lechista_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lechista_
Znajdź inne posty napisane przez Lechista_