Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1790
Stary 17.03.2011, 11:36
sergio napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tego że finał jest w Gdynii i finał Wisła-Lechia byłby wspaniałym widowiskiem szczególnie na trybunach...
Jak dowiedziales sie, ze final PP jest w sledziowni?
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England