Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
1780
17.03.2011, 10:13
Jaliens kolejny raz potwierdza moją opinię o nim. Gość przyszedł tu odcinać kupony, w Holandii go nie chcieli. Zawodnik z takim doświadczeniem a gra jak przysłowiowy amator. Cleber przyszedł i z miejsca prezentował jakiś poziom.
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B