Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3465
Stary 17.03.2011, 09:45
rafalek napisał(a):Wyświetl post
A czy Ty nie uwierzyłeś, że przy 2:0 jest już po sprawie? Nie wpadłbym na to, że można tak olać resztę meczu i właśnie przez to bardzo się cieszę że odpadli. I nie można winić Maaskanta za zmiany, bo gdyby któryś doznał kontuzji, to do razu byłby lament, że nie oszczędzał zdrowia zawodników przy pewnym wyniku.
Nie, bo w piłce gra się do ostatniego gwizdka sędziego więc przestań .......ić farmazony Kądziu.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując