|
No i potem stąd się bierze gówniana ranga tych rozgrywek jak dla każdego jest to "tylko puchar".
Żenująca porażka i pokazanie, że wcale nie ma wielkiej różnicy między kopaczami z Polski, a "gwiazdami"
pokroju Jaliensa, itd. pobierającym ogromne jak na Polskę pieniądze.
|