Cytat:
|
Telewizje podbijają stawkę za prawa do pokazywania ligi. Canal+ za 3-letni kontrakt oferuje 300 mln zł, a ITI 360 mln. Trwa kolejna próba sił i przeciąganie liny.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Osz kurde. Jeśli miałby wygrać ITI to popisuję się rękami i nogami pod nowym kanałem Ekstraklasy.
No bo raz że poziom spadnie na łeb na szyję, a dwa, że to jest stacja Legii Warszawa.