Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3464
Stary 17.03.2011, 09:23
Trener ma ogromne problemy by ich zgrać ze sobą. W każdym meczu są u nas takie momenty, że mamy piłkę i żadnego pomysłu na grę.

Któryś piłkach (chyba Małecki) powiedział w wywiadzie, że lekcje polskiego nie wypaliły. Mam nadzieję, że trener nie uznał tego za nieudany epizod? Kurcze powinien bardziej przycisnąć. Skoro jedna nauczycielka to za mało to powinno ich być tyle ile jest teraz obcych języków w klubie.

Nie rozumiem też jak to się stało, że jedynemu któremu chciało się szarpać grę do przodu w meczu z Podbeskidziem był Łobo.
Odpowiedz cytując