Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1765
Stary 17.03.2011, 09:02
Emocje opadly.

Przede wszytskim gratulacje dla Podbeskidzia. Nie sa wirtuozami futbolu ale maja cos czego nam braklo wczoraj. AMBICJE.

Valerenga
Karabach
do tej listy nalezy dopisac dzis...
Podbeskidzie

Przy prowadzeniu 0-2 znow popelniono strae grzechy. Minimalizm, brak ambicji, brak zaangazowania. Bo k..wa nie wierze ze brakło umiejetnosci.

Mam nadzieje ze ta porazka bedzie nauczka dla Maaskanta, ze wnioski zostana wyciagniete i z paroma pilkarzami pozegnamy sie wkrotce. Pilkarze musza zroeumiec ze bycie Wislakiem to cos wiecej niz kolejny klub w ich karierze. Mam nadzieje ze trener wpoi im w koncu ze tu trzeba miec charakter i walczyc do konca z kazdym.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman