Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 17.03.2011, 08:57
Jeden pozytyw widzę z wczorajszego meczu.Staszek i Bogdan a także reszta naszej góry osobiście zobaczyła kto jak grał i kto powinien ustąpić miejsca nowym.

P.S. W trzy kropki wiadomo co wstawić.
Ave
Wisła