Cytat:
c. Borski nas przekręcił.
d. Rios po raz kolejny pokazał dlaczego siedzi na ławce.
e. Łobo - może forma wraca?
f. to forum to dno.
|
Łobo to dostaje już z przyzwyczajenia bo chłopak wszedł, strarał się, schodził na swoją lewą nogę i oddał z tego takie strzały że omal nie padły z tego bramki. A te rzuty wolne co Borski dyktował to śmiech na sali.
Osobiscie jestem najbardziej zniesmaczony tym co zrobił Rios przy sytuacji na 3:0, mógł spokojnie podać do lewej strony i byłby gol do 'pustaka'.
No i najważniejszy punkt Twojej wypowiedzi tak to forum to poziom dna i wodorostów.
Pokemony muszą znaleźć sobie kozła ofiarnego padło na Łobo i trenera którego kilku z nich zwolniało już przed meczem z Lechią(5:2).