Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9491
Stary 17.03.2011, 08:03
studio napisał(a):Wyświetl post
Przeciwko kazdej druzynie tak mozna zagrac i jest po meczu, ale mamy takich trenerow ktorzy nie potrafia do walki zmotywowac.

Piekny wynik, po cichu liczylem na niespodzianke i byla,

A Zawadzki to jeden z lepszych komentatorow jacy zostali w publicznej, zawsze mozecie innych specjalistow sluchac albo z N-ki

@rw88, cudem to dla was pierwsza bramka padla.
Przestań się napinać jak gówniarz, kartoflu. Merytoryki w tym żadnej a prędzej grzeje poziom głupoty niż tania prowokacja.
Ostatnio edytowane przez Watts : 17.03.2011 o godz. 08:08.
Odpowiedz cytując