studio napisał(a):

Przeciwko kazdej druzynie tak mozna zagrac i jest po meczu, ale mamy takich trenerow ktorzy nie potrafia do walki zmotywowac.
Piekny wynik, po cichu liczylem na niespodzianke i byla,
A Zawadzki to jeden z lepszych komentatorow jacy zostali w publicznej, zawsze mozecie innych specjalistow sluchac albo z N-ki 
@rw88, cudem to dla was pierwsza bramka padla.
|
Przestań się napinać jak gówniarz, kartoflu. Merytoryki w tym żadnej a prędzej grzeje poziom głupoty niż tania prowokacja.