dynek.pl napisał(a):

ja to sie dziwie tylko dlaczego wszystkie druzyny w lidze nie grają przeciwko Wisle tak wysoko i agresywnie jak
Podbeskidzie - troche męskiej gry i nasze panienki wymiękają
|
Przeciwko kazdej druzynie tak mozna zagrac i jest po meczu, ale mamy takich trenerow ktorzy nie potrafia do walki zmotywowac.
Piekny wynik, po cichu liczylem na niespodzianke i byla,
A Zawadzki to jeden z lepszych komentatorow jacy zostali w publicznej, zawsze mozecie innych specjalistow sluchac albo z N-ki
@rw88, cudem to dla was pierwsza bramka padla.