Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9490
Stary 17.03.2011, 08:02
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
ja to sie dziwie tylko dlaczego wszystkie druzyny w lidze nie grają przeciwko Wisle tak wysoko i agresywnie jak
Podbeskidzie - troche męskiej gry i nasze panienki wymiękają
Przeciwko kazdej druzynie tak mozna zagrac i jest po meczu, ale mamy takich trenerow ktorzy nie potrafia do walki zmotywowac.

Piekny wynik, po cichu liczylem na niespodzianke i byla,

A Zawadzki to jeden z lepszych komentatorow jacy zostali w publicznej, zawsze mozecie innych specjalistow sluchac albo z N-ki

@rw88, cudem to dla was pierwsza bramka padla.
Odpowiedz cytując