Wyświetl pojedynczy post
Maniek
Junior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 17.03.2011, 06:55
Pajo1906 napisał(a):Wyświetl post

Podbeskidzie Bielsko-Biała vs. Wisła kraków

624x352| AVI | HQ |16:9 | Polski Komentarz


0-1 Łatka Sam.
Kod:
http://www.multiupload.com/ORNBYR2NTU
0-2 Genkov
Kod:
http://www.multiupload.com/30RXXFAGBL
1-2 Cieśliński
Kod:
http://www.multiupload.com/P4WZ5YXQP1
2-2 Gorkiewicz
Kod:
http://www.multiupload.com/SWCDX1A5UJ



Wszystkie bramki spakowane [nagranie: Pajo1906]
Kod:
http://hotfile.com/dl/110570509/65c5b7f/Podbeskidzie_vs_Wisla_wszystkie.rar.html

lub

http://www.filesonic.com/file/259519251/Podbeskidzie_vs_Wisla_wszystkie.rar
Ostatnio edytowane przez Maniek : 17.03.2011 o godz. 07:11.
Odpowiedz cytując