|
Podbeskidzie oprócz początku pierwszej połowy było później bardzo słabe, można było z nimi spokojnie pojechać ze 3,4 do zera. U nas w dzisiejszym meczu oprócz tego że wyszło iż nasi rezerwowi co dzisiaj weszli nadają się tylko do wykładania chemii w marketach to niestety wyszła maniana iż zamiast gnieść każdego do końca to odpuszczają jak ich zdaniem mecz "jest bezpieczny".
Mam tylko nadzieję iż dzisiejsza wygrana Podbeskidzia podniesie rangę tego pucharu czego sobie i wam życzę bo jakby im się udało wygrać to podejrzewam iż gra w pucharach była by dla nich ogromną nobilitacją.
P.S. Pisząc rezerwowi maiłem namyśli Pana W.Ł. i Ł.G.
Ostatnio edytowane przez Wsciekly Pies : 17.03.2011 o godz. 04:20.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
|