|
Ja bym, nie obiwniał sędziego bo w Krakowie był inny i też Wisła przegrała. Do arbitra, można miec pretensje przy meczach z rywalami z wyższej półki (np Panathinaikos) a jeśli gramy z I ligowcem to powinniśmy wygrywac po 5-0 i by nie było problemu.
,,Polscy piłkarze powinni przestać myśleć o Lidze Mistrzów, a zacząć grać"- Kamil Kosowski
|