Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17738
Stary 17.03.2011, 01:14
E, dostanie po prostu prawo do reklamy, zarządzać stadionem nie będzie.

Zresztą pomyślmy najpierw, czy znajdzie się jakikolwiek chętny.
Odpowiedz cytując