pabloo napisał(a):

|
Brawo dla Podbeskidzia. Az wstyd ze taka drużyna jak Wisła reprezentować nas będzie w pucharach kolejny blamaż sie zapowiada
|
Wstyd to będzie, jak zostaniecie w I lidze. Wraz z pasiastymi będziecie mieli najwspanialsze stadiony i największe mniemanie o sobie.
Może nie awansujemy do pucharów i oszczędzimy Ci dyskomfortu. Napisz do Basałaja podanie, na pewno to rozpaczy.
Przepraszam wszystkich za takie wycieczki, no ale bez jaj...