Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1748
Stary 17.03.2011, 01:12
pabloo napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Podbeskidzia. Az wstyd ze taka drużyna jak Wisła reprezentować nas będzie w pucharach kolejny blamaż sie zapowiada
Wstyd to będzie, jak zostaniecie w I lidze. Wraz z pasiastymi będziecie mieli najwspanialsze stadiony i największe mniemanie o sobie.

Może nie awansujemy do pucharów i oszczędzimy Ci dyskomfortu. Napisz do Basałaja podanie, na pewno to rozpaczy.

Przepraszam wszystkich za takie wycieczki, no ale bez jaj...
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie