Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
aredo
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
2087
17.03.2011, 00:59
Podbeskidzie z nami. Ładne i proste, chyba trochę już nawet za proste.
Hasło na płocie: "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie".
aredo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aredo
Znajdź inne posty napisane przez aredo