Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9894
Stary 17.03.2011, 00:52
Jeszcze taka refleksja, teraz już na spokojnie.

Wiele osób narzeka, że Małecki samodzielnie, że mógł podać tam, mógł podać siam. Owszem, mógł, i to nie jeden raz. No ale wszyscy znamy małego i wiemy, jak to z nim jest. Do czego zmierzam? Otóż myślę, że bardzo wielką cegłę w jego postawę boiskową wsadza nie kto inny, tylko pan Smuda. Przecież jedyne, czym Małecki może zareagować na notoryczne ignorowanie jego osoby w powołaniach do reprezentacji (w której momentami grają totalne anonimy, która także staje się absolutną zbieraniną ludzi mających niewiele wspólnego z Polską), to własnie strzelanie bramek.

Aha, brawo Cwetan! Może ta jedna bramka to na razie nie wiele, ale od czegoś trzeba zacząć.
Powód: Cwetan
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 17.03.2011 o godz. 00:55.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując