Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9893
Stary 17.03.2011, 00:41
Co wy chcecie od tego Riosa? Tragicznie to on przecież nie zagrał. Zdecydowanie gorzej zagrała nasza cała linia obrony. To znaczy, że oni też wszyscy powinni pójść na ławę? Wszyscy grali padakę, więc moim zdaniem nie ma co oceniać Riosa po tym meczu. Niech zagra z Polonią, to wtedy przekonamy się, czy jest sens trzymać go w zespole. Melikson, Małecki też nie rozegrali super meczu...
A Łobo udowodnił, że zasługuje na rolę pierwszego zmiennika
Odpowiedz cytując