Tegoroczny PP był dobrym poligonem doświadczalnym. Obnażone zostały braki, a Maaskant i Valckx wyciągną wnioski kogo nam potrzeba, a kto już nic drużynie nie da. Że piłkarze nie wicągną to jestem pewien, trzeba to zrobić za nich usuwając słabe ogniwa.

Mam nadzieję, że podobnych błędów nie popełnimy w starciu w elm europejskich, gdzie w 1szej rundzie właśnie ktoś klasy PBB stanie nam na drodze.
Dobranoc.