kondzio7 napisał(a):

|
na BVB forum to po porażce z tym 3- ligowcem to nie wiem co robili jak u nas jest taki lament? widac ze liga jest priorytetem.
|
wiesz Borussia za nim odpadla z Burghausen to na przyklad stuknela bezproblemowo niejaki Karabach Agdam w europejskich pucharach więc porażka w pucharze Niemiec mogla byc faktycznie uznana za wypadek przy pracy