Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 16.03.2011, 23:58
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
na BVB forum to po porażce z tym 3- ligowcem to nie wiem co robili jak u nas jest taki lament? widac ze liga jest priorytetem.
wiesz Borussia za nim odpadla z Burghausen to na przyklad stuknela bezproblemowo niejaki Karabach Agdam w europejskich pucharach więc porażka w pucharze Niemiec mogla byc faktycznie uznana za wypadek przy pracy
Puchar jest na5z!