flamengista napisał(a):

|
Niestety, przez Riosa odpadliśmy z PP. I to niewątpliwie zaciąży na dalszych losach Argentyńczyka przy Reymonta.
|
...brak słów...oczywiście wyniku 2-0 nie dało się dowieźć do końca a przy 3-0 było pewne, że nam nie strzelą 3 bramek...że już nie wspominam co robił inny zawodnik w polu karnym Podbeskidzia...