Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9892
Stary 16.03.2011, 23:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Niestety, przez Riosa odpadliśmy z PP. I to niewątpliwie zaciąży na dalszych losach Argentyńczyka przy Reymonta.
...brak słów...oczywiście wyniku 2-0 nie dało się dowieźć do końca a przy 3-0 było pewne, że nam nie strzelą 3 bramek...że już nie wspominam co robił inny zawodnik w polu karnym Podbeskidzia...
Odpowiedz cytując