|
@Adenalix - akurat Łobo walczył, oddał kilka strzałów, ciągnął grę.
Strach pomyśleć co by było z tą drużyną bez Meliksona.
Dobrze, że w lidze przeciwnicy nie walczą tak ambitnie i zażarcie jak Podbeskidzie bo nie moglibyśmy wtedy myśleć o mistrzostwie. Wystarczało w meczu, że Podbeskidzie na chwilę odpuszczali i już nie istnieli.
Te dwie bramki myślę, że by nie padły gdyby nie dwóch bardzo niepewnych środkowych obrońców razem w składzie.
|