Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 16.03.2011, 23:44
@Adenalix - akurat Łobo walczył, oddał kilka strzałów, ciągnął grę.

Strach pomyśleć co by było z tą drużyną bez Meliksona.

Dobrze, że w lidze przeciwnicy nie walczą tak ambitnie i zażarcie jak Podbeskidzie bo nie moglibyśmy wtedy myśleć o mistrzostwie. Wystarczało w meczu, że Podbeskidzie na chwilę odpuszczali i już nie istnieli.

Te dwie bramki myślę, że by nie padły gdyby nie dwóch bardzo niepewnych środkowych obrońców razem w składzie.