|
nie można nazwać inaczej jak skrajnym debilizmem podpisywanie lukratywnego 5 letniego kontraktu z 29 letnim polskim piłkarzem. Dalszy ciąg można łatwo przewidzieć. Mam wrażenie że w meczu pp z Legią sam się podłożył bramkarzowi eLki. Garguła zero ambicji zero zaangażowania zero...
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|