|
Kreseq - ja nie mam zamiaru się kłócić, bo nie ma o co. Ja tylko chcę, żeby ten facet nie sędziował więcej naszych meczy.
Mam też nadzieję, że sprawiedliwość choć powolna, kiedyś zatryumfuje. Antoni F. też nam "posędziował" parę meczy, potem się okazało jaki z niego "fachowiec".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|