Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9489
Stary 16.03.2011, 23:39
Kreseq - ja nie mam zamiaru się kłócić, bo nie ma o co. Ja tylko chcę, żeby ten facet nie sędziował więcej naszych meczy.

Mam też nadzieję, że sprawiedliwość choć powolna, kiedyś zatryumfuje. Antoni F. też nam "posędziował" parę meczy, potem się okazało jaki z niego "fachowiec".
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując