Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 16.03.2011, 23:38
Ja natomiast staram się zawsze zachowywać umiarkowane stanowisko i wystrzegać mocnych słów, ale pomimo, że powyżej starałem się wypowiedzieć merytorycznie w sprawie meczu z Podbeskidziem, to na Twój komentarz na temat sędziego napiszę krótki komentarz do gry naszych piłkarzy i przebiegu meczu: Frajerstwo.

Niestety

Oczywiscie ze masz w pewnym sensie racje,i jej nie neguje,bo zawodowi kopacze musza wygrac mecz,ktory sie kontroluje.Niestety weszl dwoch amatorów,i gra siadla.Troche duzo bledow sedzia popelnil dzis,ale nie obwiniam go o porazke.Sami dopuscili do takich sytuacji.